Parohija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Parohija



WE££©ÖM3 ÖN FORüM PÀ®ÖH¡JÀ!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiParohija SearchLego Srbija je srpski kolekcionarski lego forumforum vezan za horrore, paranormalne misterije, gotiku, HalloweeUpbeat Impulse is supreme web resource for a mindful life

 

 Generals Superversion 2

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 3:57 am

Ako sve bude kako treba uskoro cu da izbacim moju drugu verziju Generalsa.

Command & conquer Generals Zero Hour refresh version 10: Superversion2

Generals Superversion 2 Instal10
Generals Superversion 2 Titles10
Nazad na vrh Ići dole
Sukhoi
Globalni Moderator
Globalni Moderator
Sukhoi


Muški Broj poruka : 131
Godina : 31
Lokacija : Kubinka Air Base
Posao/hobi : moderator globalnog zagrevanja
Iskustvo : Termonuklearno, hidrogensko i vakuum oružje masovnog uništenja.
Reputation : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 4:00 am

Bolji ti je ovaj dole, veruj mi. A ovo u dnu, Davor, bolje napiši na engleskom, stavi manja slova u neki font u stilu Generalsa... Biće odlično. Smile
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 4:34 am

Ma znam to je samo staro, kazem uskoro ima da bude nova stvar
Nazad na vrh Ići dole
Guterill
Site Owner
Site Owner
Guterill


Muški Broj poruka : 160
Lokacija : Parohija Reputacija: ■■■■■■□
Posao/hobi : Mucenik/Administrator
Reputation : 1
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 5:14 am

Odes da http://rapidshare.com/ i tamo uploaduj zipovanu arhivu.Radjeno u Officu 2007.
Nazad na vrh Ići dole
http://parohija.forumsr.net
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 4:07 am

Sta je radjeno u ofisu 2007 ?
Nazad na vrh Ići dole
Guterill
Site Owner
Site Owner
Guterill


Muški Broj poruka : 160
Lokacija : Parohija Reputacija: ■■■■■■□
Posao/hobi : Mucenik/Administrator
Reputation : 1
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:13 am

Donja slika;)
Nazad na vrh Ići dole
http://parohija.forumsr.net
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:22 am

Ma da dobro si primetio samo sto se to ne radi samo u power pointu nego u kombinaciji vise programa od acdsee 10 , painta i tako dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Sasuke

Sasuke


Muški Broj poruka : 43
Lokacija : Srbija,Nis
Posao/hobi : Football dude, Play Station 2 gangster,English guy and pro noob!
Reputation : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 9:54 pm

Hmmm... Preko kog editora to pravis patch za Generals?

Ja sam 2 godine radio na San Andreasu. E za njega bi bilo lepo napraviti patch. Generals po meni nije losa igra,ali je stara i 3D modeli na njoj imaju malo poligona.

E sad o GTA San Andreasu:

Poceo sam da pravim patch pre 2 godine.Sve sam dobro odradio i veoma sam pazio na detalje modeliranja. Nazvao sam ga Fast and Furios GTA San
Andreas. U njemu ste mogli da nadjete sve aute sa NFS Carbona i ostale trkacke. U gradu sam napravio malu izmenu. Napravio sam 2 mala ostrvca pored Las Venturasa. Na jednom su bili aerodrom i kuca,a na drugom sve vrste oruzja. Takodje sam napravio dve nove vrste pistolja. Jedan poput gloka sa Countera,a drugi je bio Desert Eagle. Pravio sam dresove od Manchestera i Arsenala.

I pogodite sta se desilo!? Sve sto sam napravio... Foldere data i models sam narezao na CD. I na PCu sam zadrzao te foldere. Taj CD je kao trebao da bude neka BETA verzija. Poneo sam ga drugu iz komsiluka i na kraju ga je njegov mali brat ogrebao skroz!!! Nov mad

2 dana kasnije mi uso neki virus. Puno wormova i trojana! Nisam mogo ni da otvorim Nero da narezem ovo sto mi je ostalo. Verovatno su svi fajlovi bili zarazeni. Na kraju sam morao da instaliram novi windows i sve otislo u MAJCINU!!!

Poludeo sam! Nov mad
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 12:23 am

Ja sam pravio verzije i za GTA vice city, Mape, modele za War Craft, verzije za Generals... Pa ja ne pravim u nijednom editoru patch za Generals jer me mrzi. Ja jednostavno editujem i pravimconfiguracijske fajlove. Da bi napravio verziju za Generals potrebno ti je da imas Art, Data fajlove. Takodje mozes da postavis Instal_Final to ti je prva slika koja ti se pojavi kada kliknes na Generals

Art >>> u njemu imas dva foldera Textures- ti sluzi za ikone, slicke, modele tu ces obicno da nadjes formate koje koristi Generals kao sto su dds, tga; i W3D tu ti se nalaze modeli u W3d formatu.

Data >>> e to ti vec sluzi za celu igru.
Imas foldere kao sto su Audio- tu se nalaze zvuci koje uacujes i ostali audio formati
Cursors- tu ti se nalaze kursori koje koristi generals to jest koje to ubacujes u mod
English- tu se nalaze dodatni art fajlovi to jest slika koja se pojavljuje dok se loaduje igra na pocetku, movies za neke animacije i csf fajl koji sluzi za tekst u generalsu.
Maps- za neke mape
I mozes da imas po potrebi u okviru data movies, scripts i water Plane ali to ti u sustini nije bitno da menjas ali mora da ostane da nebi bilo nekakvih problema ili da ne osteti igru.
Kazi sto znam, a hehe. A sto se tice dal je stara igra, to uopste nema veze jer izlaze modovi i dan danas. Igra je napravljena za moderne standarde to ti dokazuju sve ove godine.
A ako hoces da diskutujemo o GTA napravi topik gde treba GTA da pripada pa cemo da diskutujemo tamo. Nisu za dzabe napravljeni forumi Strateske igre, akcione ... Nastavicemo u cetvrtak ili petak kad se vratim. Sto se tice Generalsa I-vendo i Sukhoi znaju ponesto ali niko od njih ne moze da ti pomogne oko prepravke ili modiranja ni jedne igre od navedenih, to ja radim ponesto.
Nazad na vrh Ići dole
Sukhoi
Globalni Moderator
Globalni Moderator
Sukhoi


Muški Broj poruka : 131
Godina : 31
Lokacija : Kubinka Air Base
Posao/hobi : moderator globalnog zagrevanja
Iskustvo : Termonuklearno, hidrogensko i vakuum oružje masovnog uništenja.
Reputation : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 10:59 pm

A što ne osenčaš na tri dela: levo-tamno crveno, sredina-svetlo plavo i desno-zeleno.
U pozadini staviš MOAB, atomsku i skad i ovaj tekst staviš da bude u dnu. A ova sveta trojica su u redu. Biće odlično.
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 3:52 am

Hahaah ja sa tobom moram da se konsultujem u vezi sa specijalnim efektima za sve
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Generals Superversion 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Superversion 2   Generals Superversion 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Generals Superversion 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Generals Rise of the red
» Generals Direktni Downloadi kod nas !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Parohija :: Game World :: Strateške igre-
Skoči na: